LABORÁNS

munkatársunkat keressük devecseri telephelyünkön található Mikrobiológiai laboratóriumunkba! Ha szeretnél hosszútávon egy stabil, magyar cégcsoportban dolgozni és fejlődni, akkor megtaláltad a helyed! Csatlakozz a Gallus Csoport közösségéhez és teremtsünk együtt értéket!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Mikrobiológiai vizsgálatok kivitelezése
  • Tápközegek készítése
  • ELISA vizsgálatok/szerológiai vizsgálatok

Miért bennünket válassz?

  • Felelősségteljes, komplex feladatkör akkreditált vizsgáló laboratóriumban
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Közénk tartozol, ha

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Hasonló területen szerzett tapasztalatod van (előny: ELISA vizsgálatban gyakorlat)
  • Felhasználói szinten használod a MS Office programokat (Excel)
  • Rendszerszemlélet, pontosság, megbízhatóság jellemez

Munkavégzés helye: 8460 Devecser, Levente telep 1.

Ha szeretnél részt venni egy integrált működésű magyar tulajdonú nagyvállalat mindennapjaiban, akkor nálunk a helyed! Csatlakozz a Gallus-csoporthoz!

Várjuk jelentkezésed a hr@gallus.hu e-mailcímen vagy a 06/70/934-2698 telefonszámon.