Brojler szaktanácsadó

Munkatársunkat keressük!

A Gallus Kft. három évtizedes múltra tekint vissza. Magasan képzett szakembereivel, szaktanácsadó szolgálatával a szektor egyik leginnovatívabb vállalata. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú agrár végzettség.
  • B kategóriás vezetői engedély.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Eredményközpontú, proaktív gondolkodásmód.
  • Magabiztos MS Office ismeretek.

Feladataid lesznek:

  • Termelőkkel való folyamatos kapcsolattartás, szakmai segítségnyújtás.
  • Termelők telepi látogatása.
  • Naposcsibe telepítésre felkészített istállók paramétereinek, technológiájának ellenőrzése.
  • Telepre érkező naposcsibék darabszámának, minőségének ellenőrzése, naposcsibe telepítés felügyelése.
  • Reklamációs ügyek körültekintő kivizsgálása, esetleges gyógykezelések megbeszélése, boncolás, jegyzőkönyv felvétele.
  • Mintavételezés, minták bejuttatása a laboratóriumba.
  • Információ gyűjtése a kihelyezett brojlerek teljesítményéről.
  • Új partnerkapcsolatok kiépítése és folyamatos bővítése.

Miért bennünket válassz?

  • Biztos vállalati háttér.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Fiatal, dinamikus csapat.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Támogató munkatársak és elismerő vezetőség.
  • Azonnali belépési lehetőség.
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop.

A jelentkezéseket a hr@gallus.hu e-mail címre várjuk.