Energetikus

//Energetikus

Dinamikusan fejlődő csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Energetikus

Főbb feladatok:
• A vállalat működéséhez szükséges energiahordozókkal kapcsolatos gazdálkodási feladatok ellátása,
• Energiahordozók költség kontrollingja, felügyelete, felhasználás tervezése, számlakifizetések engedélyezése,
• A vállalat energiafelhasználásának optimalizálása, fajlagos energiamutatók nyomon követése,
• Az energia-megtakarítási lehetőségek, veszteségforrások feltárása, javaslattétel azok megvalósítására.

A munkakör betöltésének feltételei:
• Villamosmérnöki vagy épületgépészeti vagy energetikus képesítés,
• Épületgépészeti üzemeltetési és kivitelezési tapasztalat,
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
• Önálló és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség.

Előnyt jelent:
• Nagyvállalati munkatapasztalat
• Beruházásokban jártasság
• Angol vagy német nyelvismeret

Amit nyújtunk:
• Hosszú távú munkalehetőség egy magyar tulajdonú családi vállalkozásban
• Szakmai továbbképzési lehetőség
• Speciális, az ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
• Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: 8460 Devecser, Levente telep 1.

Tegye meg az első lépést!
Jelentkezzen a hr@gallus.hu e-mail címen.

2018-08-23T16:55:03+00:002018. augusztus 23.|Karrier|